Actueel

Veel belangstelling voor introducéavond TC de Reest

Geplaatst op vrijdag 10 april 2015 14:05
  • Tennisclub De Reest © BRU/ Wouter Bessels

pinterestmail

Balkbrug – Tennisclub de Reest heeft een bijzonder geslaagde avond gehouden voor introducés. Aan de leden werd gevraagd om iemand uit te nodigen voor een avondje tennissen en daar hebben de leden flink gehoor aan gegeven.

'Het was op een bepaald moment zo druk’, vertelt voorzitter Gerrit Hogenkamp, ‘dat we niet eens iedereen tegelijk op onze vier banen konden laten spelen. Daarom hebben we besloten om de gasten van deze avond nogmaals uit te nodigen om een avond met ons mee te tennissen. Dat gebeurt woensdag 15 april aanstaande.’

Het was niet alleen gezellig op de baan, maar ook in de kantine en op het direct naast de banen gelegen terras van de Balkbrugse tennisclub. ‘Wij hebben ook deze keer weer gehoord dat wij een laagdrempelige club zijn’, vervolgt Hogenkamp zijn betoog. ‘Gezelligheid is voor onze vereniging erg belangrijk.’

In tegenstelling van wat veel mensen denken vindt de voorzitter dat tennissen niet duur is. Voor een laag bedrag per maand kunnen de leden iedere dag tennissen. ‘Door de komst van een groot aantal nieuwe leden heeft onze trainer, Wilco Lindeboom, zijn trainingsavond inmiddels goed gevuld. Terecht, want we beschikken in hem over een uitstekende trainer die onze leden de techniek en spelinzicht van het tennissen goed kan bijbrengen.’

whatsappTip de redactie via WhatsApp! Voeg 'dedemsvaartsecourant.nl' toe als contact in uw telefoon, 06-5751 5176, en stuur ons uw tips, foto’s en video’s.